Oferta dla firm

Transport i przewóz towarów do Szwecji i Polski

Jesteśmy doświadczoną firmą przewozową zajmującą się transportem międzynarodowym towarów i rzeczy na trasie Polska – Szwecja. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i firm na terenie Polski i Szwecji. Wystawiamy faktury.
W swojej ofercie mamy możliwość zakupów na Państwa zlecenie (płatne przez zleceniodawcę) i dostawa do Szwecji- wówczas Państwo pokrywacie jedynie usługę transportu Polska – Szwecja.
Nasza firma umożliwia również dostawę przesyłek z Polski prosto do Państwa klientów bez ponoszenia dodatkowych kosztów (obszar Szwecji na jakim wykonujemy usługi transportowe obejmuje całą południową część Szwecji, aż do Sztokholmu).

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych do Szwecji

W przypadku nawiązania stałej współpracy, możemy zaoferować Państwu zniżki w wysokości 5-10% w zależności od ilości i częstotliwości zamówień na transport do Szwecji. Jesteśmy elastyczni i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego mogą Państwo również składać własne propozycje cenowe, które w miarę możliwości będą przez nas brane pod uwagę.