Paczki Polska Szwecja - aktualności dotyczące przewozów

Aktualności

Przewóz paczek Polska Szwecja - najważniejsze informacje

Chcemy aby nasi klienci byli zawsze dobrze poinformowani. Dlatego w tej sekcji zamieszczamy wszystkie informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń w naszej pracy, przewozu paczek oraz zmian w terminarzu wyjazdów. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego bloga!

💪💪💪😉WRACAMY DO DZIAŁANIA💪💪💪

Uwaga za dwa tygodnie startujemy po przerwie związanej z EPIDEMIĄ KORONAWIRUS COVID-19. W trosce o zdrowie Państwa i naszych kierowców prosimy aby w obecnej sytuacji zachować następujące środki ostrożności tj: 🙏🙏🙏 przede wszystkim bardzo prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości w trakcie przekazywania paczek (bardzo prosimy odbierać/nadawać przesyłki na świeżym powietrzu ), 🙏🙏🙏 w miarę możliwości używać rękawic […]

Czytaj więcej...


Uwaga, w związku z bardzo dużym zagrożeniem Koronawirus (COVID-19) zostaje odwołany najbliższy wyjazd do Szwecji tj 21/22.03. Bardzo przepraszmy za utrudnienia, w razie czegoś służymy pomocą w znalezieniu firmy, ktora bedzie w stanie zrealizowac zlecenie . Pozdrawiamy serdecznie! Trzymajcie się , uważajcie na siebie i nie dajcie się wirusowi !!!

Czytaj więcej...


Paczka STANDARDOWA

Paczka standardowa jest to paczka o kształtach prostopadłościanu spakowana w karton o wymiarach +/- przecietnych kartonów , ciezko jest nam okreslić dokładnie gdyz nie chcemy utrudniac Państwu wielkości przesyłki , najważniesze aby : – maksymalna długość: 150 cm (najdłuższy bok) – wysokość + szerokość + długość była mniejsza niż 250 cm – waga nie może […]

Czytaj więcej...Dzień Dziecka

Każdy z nas jest DZIECKIEM , ale najbardziej z prezentów cieszą sie te małe istotki, które każdego dnia doprowadzają nas do radości, złości , łez… My chętnię pomożemy w wywołaniu uśmiechu na ich twarzy ???? Zapraszmy do przesyłania paczek ? ?????

Czytaj więcej...Wesołych Świąt !!

Wszystkim Partnerom, Współpracownikom i Klientom życzymy, aby czas świąt był okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniał Wasze serca nadzieją i dodawał sił, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany. Życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt!!!

Czytaj więcej...

Zamów kuriera do Szwecji

Szybko i wygodnie zamówisz kuriera wypełniając formularz zamówienia!

ZAMÓW KURIERA